Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cumartesi

14°/

Pazar

13°/

Pazartesi

17°/

Salı

12°/

Çarşamba

12°/

Perşembe

16°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Magazin

Rahimcan Kapkap Kazandığı Ödülünü Vefat Eden Babasına Armağan Etti

Genç oyuncu Rahimcan Kapkap, başarılı performansıyla dikkat çektiği Kızılcık Şerbeti dizisindeki rolüyle En İyi Çıkış Yapan Oyuncu Ödülü'nü kazandı.

Yayınlanma:

Kızılcık Şerbeti dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Rahimcan Kapkap, dün akşam düzenlenen İTÜ EMÖS Ödül Töreni’nde “En İyi Çıkış Yapan Oyuncu Ödülü”ne layık görüldü. Ödül konuşmasında duygusal anlar yaşayan Kapkap, başarısını kaybettiği babasına adadı.

Kapkap, ödülünü kabul ederken sahnede duygu dolu anlar yaşadı. Ödül konuşmasında; “Müsaadenizle ödülümü yazın kaybettiğim babama adamak istiyorum… Senin için baba gururlan” dedi.

“Hayatta En Çok Kıymet Verdiğim Ailemi de Gururlandırdınız”

Teşekkür konuşmasında duygusal bir atmosfer oluşturan genç oyuncu, “Bugün sadece beni değil, hayatta en çok kıymet verdiğim ailemi de gururlandırdınız” diyerek duygularını dile getirdi. Kızılcık Şerbeti dizisinin ekibine ve yapımında emeği geçen herkese teşekkür eden Kapkap, bu başarının en büyük payının ekibin olduğunu vurguladı.

İLGİLİ HABER Komedyen Özgür Turhan Sahneden Düştü
Genç oyuncu Rahimcan Kapkap, başarılı performansıyla dikkat çektiği Kızılcık Şerbeti dizisindeki rolüyle En İyi Çıkış Yapan Oyuncu Ödülü'nü kazandı.

Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinde Metehan karakterini canlandıran Rahimcan Kapkap, izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. Başarılı performansıyla dikkat çeken genç oyuncunun ödül alması, hayranları tarafından da sevinçle karşılandı.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler