Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cumartesi

16°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

14°/

Çarşamba

/

Perşembe

10°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Magazin

Serdar Ortaç Eski Survivor Yarışmacısı Çağla Taşdelen İle Aşk Yaşıyor

Özel hayatıyla sıkça gündeme gelen Serdar Ortaç, şimdi de gönlünü kaptırdığı Çağla Taşdelen ile ilişki haberleriyle gündemde.

Yayınlanma:

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç eşi  Chloe Loughnan ile boşandıktan sonra Seçil Gür ile yaşadığı ilişkiyle gündemde uzun süre kendisine yer bulmuştu. Ortaç, şimdi ise eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen ile yaşadığı aşk ile gündemde.

Chloe Loughnan ile boşandıktan sonra yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Serdar Ortaç, özel hayatındaki yeni gelişmeyi sosyal medya platformu TikTok üzerinden duyurdu. Canlı yayında konuşan şarkıcı, eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen ile birlikteliğini resmi olarak açıkladı. Ortaç, “Ben hayatımın kadınını buldum. Çok güzel şeyler yaşıyorum” sözleriyle mutluluğunu dile getirdi.

Ortaç’ın yeni sevgilisi Çağla Taşdelen, geçtiğimiz yıl Survivor 2023’te kırmızı takımda mücadele etmişti. Ancak yarışma sürecinde yaşadığı talihsiz bir sakatlık nedeniyle zor anlar geçiren Taşdelen şimdilerde antrenörlük kariyerine odaklanarak hayatına devam ediyor.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler