Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Magazin

Settar Tanrıöğen’in Sağlık Durumu: Aliye Uzunatağan’dan Senaryo Açıklaması

Settar Tanrıöğen'in başrolünde olduğu "Kızılcık Şerbeti" dizisi hayranlarını endişelendirmeye devam ediyor. Ünlü oyuncu, geçirdiği beyin kanaması nedeniyle hastaneye kaldırıldı ve 2 kez ameliyat geçirdi.

Yayınlanma:

Show TV’de ekrana gelen ve büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen “Kızılcık Şerbeti” dizisinin başrol oyuncusu Settar Tanrıöğen, geçirdiği beyin kanaması sonrasında hastanede tedavi altında. Settar Tanrıöğen’in sağlık durumu ile ilgili olarak Ebru Destan ve yapım şirketinin yaptığı açıklamalar olumlu olsa da usta isim henüz hastanede.

Aliye Uzunatağan, Settar Tanrıöğen’in durumuyla ilgili olarak “Çok üzgünüz çok. Henüz yoğun bakımda… Settar’ın gelişini bekleyeceğiz. Senaryoda değişiklik olacak” dedi.

Birsen Altuntaş, usta oyuncunun ikinci ameliyatından sonra her şey yolunda giderse ertesi günü normal odaya çıkacağını belirtmişti. Fakat ünlü ismin tedavisi yoğun bakım koşullarında devam ediyor.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler