Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cumartesi

16°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

14°/

Çarşamba

/

Perşembe

10°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Magazin

Sinem Ünsal Türkan Şoray’a Benzerliğiyle Dikkat Çekiyor

Senden Önce dizisinde Alp Navruz'la başrolü paylaşan Sinem Ünsal, Türkan Şoray'a benzemesi ile dikkatleri üzerine çekti.

Yayınlanma:

Aşk, sadakat ve ihanet temaları etrafında dönen Senden Önce dizisi, setten gelen kamera arkası fotoğraflarıyla dikkat çekiyor. Özellikle Sinem Ünsal’ın canlandırdığı “Merve” karakteri, Türk sinemasının efsane ismi Türkan Şoray’a olan benzerliğiyle konuşuluyor.

Güzelliği ve oyunculuğuyla adından söz ettiren Sinem Ünsal, sosyal medya hesapları üzerinden dizi setinde geçen anları takipçileriyle paylaşıyor. Paylaşılan fotoğraflarda Türkan Şoray’a benzer bir görünüm sergileyen Ünsal, Yeşilçam’ın sultanının izinden gittiği yorumlarına neden oluyor.

İLGİLİ HABER Gündemi Sarsan İtiraf! Belçim Bilgin’den Yılmaz Erdoğan Hakkında Şok Edici Açıklamalar
Senden Önce dizisinde Alp Navruz'la başrolü paylaşan Sinem Ünsal, Türkan Şoray'a benzemesi ile dikkatleri üzerine çekti.

D Media’nın yapımcılığını üstlendiği ve yakında Kanal D’de izleyicilerle buluşacak olan “Senden Önce”nin kadrosunda Alp Navruz, Nilperi Şahinkaya, Altan Erkekli, Tansel Öngel, Uğur Uzunel gibi usta isimler yer alıyor.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler