Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Pazar

18°/ 10°

Pazartesi

17°/ 10°

Salı

12°/

Çarşamba

15°/

Perşembe

16°/

Cuma

13°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Gündem

Şırnak İl Sağlık Müdürü Uzman Doktor Suat Altın Kalp Krizi Geçirdi

Şırnak İl Sağlık Müdürü olan 41 yaşındaki Uzman Doktor Suat Altın, geçirdiği kalp krizi sonucu Şırnak Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Yayınlanma:

Şırnak İl Sağlık Müdürü Uzman Doktor Suat Altın, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 41 yaşındaki Altın, acil olarak Şırnak Devlet Hastanesine kaldırıldı ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, “Şırnak İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Suat Altın geçirdiği ani rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırılmış ve yoğun uğraşlara rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmiştir. Mesai arkadaşımıza Allah’tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

author avatar
Öznur Tekeli
18 Eylül 1996 yılında Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde gece editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler