Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cumartesi

14°/

Pazar

13°/

Pazartesi

17°/

Salı

12°/

Çarşamba

12°/

Perşembe

16°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Gündem

Survivor All Star sürpriz transfer! Hilmi Cem İntepe Survivor’da

Survivor All Star'da sürpriz transfer! 2024 Survivor All Star kadrosuna Hilmi Cem İntepe katıldı.

Yayınlanma:

Ekranların en sevilen programları arasında yer alan Survivor All Star, ismine yakışır transferlere devam ediyor. Şampiyonlukta yaşayan Survivor programının olmazsa olmaz ismi Hilmi Cem İntepe, dizileri nedeniyle All Star’a katılamamıştı!

Hilmi Cem İntepe Survivor 2024’de!

İLGİLİ HABER Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kararıyla 4 İlde Emniyet Müdürleri Değişti
Survivor All Star'da sürpriz transfer! 2024 Survivor All Star kadrosuna Hilmi Cem İntepe katıldı.

Survivor All Star için Hilmi Cem İntepe yola çıktı! Ekranların bu sezona damga vuran programı Survivor’da transferler devam ediyor. 1 erkek 1 kadın yarışmacının dahil olacağı programında dahil olan isim Hilmi Cem İntepe oldu!

Bu sezon başlayan Tetikçinin oğlu ve Altın Kafes dizilerinde başrol oynayan Hilmi Cem İntepe, Altın Kafes dizisi nedeniyle All Star kadrosunda yer alamamıştı. Ancak Altın Kafes’in bitmesiyle ünlü ismi Acun Ilıcalı ikna etti. Sevilen yarışmacı bugün yola çıktı. Bu hafta cumartesi günü programında Hilmi Cem İntepe’yi ekranlarda göreceğiz.

author avatar
Berkay Yılmaz Finans Editörü
Haberin Adresi sitesinde ekonomi ve finans alanında yazılar yazıyorum. Hobilerim kitap okumak, yüzmek ve seyahat etmek. Ekonomi ve finansa dair tüm gelişmeleri haberinadresi.com ziyaretçilerine ulaştırmaya çalışıyorum.

İlgili Haberler