Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Pazar

18°/ 10°

Pazartesi

17°/ 10°

Salı

12°/

Çarşamba

15°/

Perşembe

16°/

Cuma

13°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Magazin

Survivor All Star’da Adaya Veda Eden Yarışmacı Belli Oldu! Kızlar Elemesinde Kim Başarısız Oldu?

Survivor All Star'da şiddetli yağmur altında oynanan ödül oyunu ve ardından gerçekleşen düelloda, adaya veda eden isim belli oldu.

Yayınlanma:

Survivor All Star mücadele dolu bir ödül oyuna sahne oldu. Şiddetli yağmur altında gerçekleşen zorlu mücadelede, yarışmacılar olumsuz hava koşullarına rağmen kararlı bir şekilde yarıştılar. Ödül oyununun finaline Sercan Yıldırım ve Ogeday çıktı. Ogeday’ın kazanmasıyla Mavi Takım, 10’a 5’lik skorla zafer elde etti.

Ödül Oyunundan Sonra Büyük Düello

Mavi takımın kazandığı ödül oyunundan sonra Survivor All Star için eleme anı geldi. Kızlar için gerçekleşen düello yarışında Pınar, Kardeniz, Aysu ve Berna mücadele etti.

İLGİLİ HABER Safir Dizisinin Final Bölümünde İlhan Şen Neden Yok?
Survivor All Star'da şiddetli yağmur altında oynanan ödül oyunu ve ardından gerçekleşen düelloda, adaya veda eden isim belli oldu.

Pınar, “Bugün 4 kişiden bir tanesi evine gidiyor. Hepimizin başına bir gün gelecek. Bu üzücü bir şey ama dediğim gibi olağan. Herkese sakatlıksız, başarılı bir parkur diliyorum” dedi. Kardeniz, deneyimini paylaşarak “Her Survivor bir gün düelloyu tadacak maalesef ama umarım bugün buradan çıkarım ve bir sonraki düellolarda olmam. Tüm arkadaşlarıma sakatlıksız bir yarış diliyorum” ifadelerini kullandı.

Duelloya çıkan Pınar, Kardeniz’i ilk turda yenerek eleme potasından çıktı. Berna’nın da Aysu’yu mağlup etmesiyle finalde Aysu ve Kardeniz karşı karşıya geldi. Aysu, 5-1’lik skorla galip gelerek adaya veda eden ismin belirlenmesine neden oldu. Kardeniz, gözyaşları içinde takım arkadaşları tarafından sarılarak vedasını yaşadı. Duygusal anlar içinde, Kardeniz, “İyi ki sizinle savaşmışım. İyi ki sizinle kaybetmişim” dedi.

 

author avatar
Öznur Tekeli
18 Eylül 1996 yılında Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde gece editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler