Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

17°/

Salı

13°/ 10°

Çarşamba

12°/

Perşembe

14°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Gündem

Survivor All Star’da Eleme Gecesi: Kim Elendi, Kim Adaya Veda Etti?

Survivor All Star 2024 yarışmasında, eleme gecesi nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Hafta boyunca yaşanan yüksek gerilimin ardından, adaya veda etmek istemeyen yarışmacılar arasında kıyasıya rekabet yaşandı.

Yayınlanma:

Survivor All Star’da geçen hafta yaşanan gerilimli anlar bu hafta da devam etti. Hafta boyunca adaya veda etmek istemeyen yarışmacılar arasındaki yüksek gerilim, eleme gecesinde doruk noktasına ulaştı. Mustafa Kemal’in tartışmasının ardından Nefise, Nagihan ve Aleyna arasındaki gerginlik, Acun Ilıcalı’nın sabrını zorladı. Diskalifiye tehlikesi yaşayan yarışmacılar, özür dileyerek son bir şans elde ettiler. Acun Ilıcalı ise yeni yarışmacıların müjdesini verdi.

Survivor All Star’da eleme gecesi ikili düellolarla birlikte başladı. Yunus Emre kazandığı galibiyetle adadan ayrılma tehlikesini ortadan kaldırırken, Mustafa Kemal’de çıktığı yarışları kazanarak adada kalmayı başardı.

İLGİLİ HABER Türkiye’de Esnek Çalışma Yolunda Yeni Adımlar Atılıyor: 57 Maddelik Eylem Planı Ortaya Çıktı!
Survivor All Star 2024 yarışmasında, eleme gecesi nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Hafta boyunca yaşanan yüksek gerilimin ardından, adaya veda etmek istemeyen yarışmacılar arasında kıyasıya rekabet yaşandı.

Bozok’un sakatlığı nedeniyle gerçekleşemeyen önceki düello bu hafta kırmızı takımdan Sercan ve Bozok arasında yaşandı. Sercan’ın Bozok’u yenmesi eleme turunun Ersin ve Bozok arasında geçmesine neden oldu.

Bozok’un oyun seçiminde basket atışını tercih etmesi, Ersin ve Bozok arasında gerçekleşen düello için önemli bir aşamaydı. Düellonun kazananı Bozok oldu ve adada kalmayı başardı. Kaybeden Ersin, Survivor All Star 2024 yarışmasına veda etmek zorunda kaldı. Adaya veda eden Ersin konuşmasında şunları söyledi:

Bu düellodan çıkacağımı zannediyordum. Fakat ekibimden yani Kırmızı takımdan Bozok beni elemiş oldu. Bozok’u tebrik ediyorum. 45 günlük hikayem burada noktalandı bugün. Öncelikle ben Acun abiye çok teşekkür ediyorum. Ben herkesi çok seviyorum eğer kırgınlık bir üzüntü olduysa özür diliyorum. Ben herkesi çok seviyorum benim hikayem burada bitti.

author avatar
Öznur Tekeli
18 Eylül 1996 yılında Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde gece editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler