Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Pazar

18°/ 10°

Pazartesi

17°/ 10°

Salı

12°/

Çarşamba

15°/

Perşembe

16°/

Cuma

13°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

WhatsApp Yeni Özelliğini Duyurdu! Favori Kişiler Geliyor

WhatsApp, iOS beta sürümünde Favori Kişiler özelliğini kullanıma açtı. Bu yeni özellik sayesinde arama yapmak daha kolay hale geliyor. İşte detaylar: 

Yayınlanma:

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kendini geliştirmeye devam ediyor. Yeni özelliklerini ilk beta sürümünde test eden şirket, şu anda uzun süredir beklenen bir diğer yeni özelliği test ediyor.

WhatsApp’ın Yeni Özelliği ile Arama Yapmak Artık Daha Kolay

WhatsApp, küresel kullanıcı tabanının artan gereksinimlerini karşılamak için yeni özellikleri test etmeye devam ediyor ve iOS için en son WhatsApp beta sürümü 24.3.10.70 güncellemesi ile şirketin kullanıcıların daha rahat bir arama düzeni oluşturabilmesi için favori kişileri belirleme imkânı sunduğu yeni bir özelliği test ettiği ortaya çıktı.

WhatsApp şu anda uygulamanın gelecekteki bir güncellemesi için kullanıcılara favori kişilerini seçme imkânı tanıyan yeni bir özelliği test ediyor. Favori kişiler, aramalar sekmesinde üst kısımda görünecek, böylece kullanıcılar favori kişileri hızlı bir şekilde arayabilecekler.

author avatar
Öznur Tekeli
18 Eylül 1996 yılında Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde gece editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler