Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Magazin

Yeşim Ceren Bozoğlu Yalan Dizisine Dahil Oldu

Süreç Film'in imzasını taşıyan ve şubat ayında çekimlere başlayacak olan Kanal D'nin yeni dizisi Yalan'ın kadrosuna Yeşim Ceren Bozoğlu dahil oldu.

Yayınlanma:

Yalan” dizisinin hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Hakan İnan’ın yönetmen koltuğunda oturacağı dizide, Aslıhan Güner 20 yıl hapis cezası alan Melike Yılmaz’a hayat verecek. Dizinin kadrosuna son olarak güçlü oyunculuğu ve aynı zamanda sektöre birçok yeni oyuncu kazandıran eğitmen kimliğiyle bilinen Yeşim Ceren Bozoğlu da katıldı.

Geçtiğimiz haftalarda “Yandaki Oda” dizisinin kadrosundan ayrılan Bozoğlu, “Yalan” dizisinde Melike’nin (Aslıhan Güner) ablasını canlandıracak.

Murat Boyacıoğlu ve Cem Akyoldaş’ın senaryosunu kaleme aldığı dizide Feyyaz Duman “Kadir” karakterini canlandırılacak. Kadir, Melike’nin öldürmekle suçlandığı eşi Kenan’ın Kapalı Çarşı’da kuyumculuk yapan kardeşidir.

İLGİLİ HABER İsmail Hacıoğlu Montenegro’da Yatırım Amaçlı Ev Aldı
Süreç Film'in imzasını taşıyan ve şubat ayında çekimlere başlayacak olan Kanal D'nin yeni dizisi Yalan'ın kadrosuna Yeşim Ceren Bozoğlu dahil oldu.

Dizinin çekimlerine şubat ayının sonunda başlanması planlanıyor. Eylül Tumbar, “Duru” rolüyle, Özge Borak, “Berrin” karakteriyle, Renan Bilek, “Emin” karakteriyle ve Emir Benderlioğlu, “Cengiz” karakteriyle dizide yer alacaklar.

author avatar
Öznur Tekeli
18 Eylül 1996 yılında Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde gece editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler