Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

17°/

Salı

13°/ 10°

Çarşamba

12°/

Perşembe

14°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Gündem

Yılmaz Erdoğan’ın Dilber’i ortaya çıktı! İnci Taneleri’nin başrolü kalbini Cansu Taşkın’a kaptırdı!

Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran İnci Taneleri dizisi yıldızı Yılmaz Erdoğan kalbini ünlü modele kaptırdı. İşte Yılmaz Erdoğan'ın Dilber'i Cansu Taşkın!

Yayınlanma:

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi İnci Taneleri başrolü Yılmaz Erdoğan gerçek hayatta Dilber’ini buldu. Yılmaz Erdoğan, 2 yıldır herkesten sakladığı yeni aşkı ortaya çıktı. Yılmaz Erdoğan’ın kendinden 25 yaş küçük sevgilisi ortaya çıktı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Azem karakteriyle rekorlar kıran İnci Taneleri dizisi yazarı ve başrolü Yılmaz Erdoğan’a o şiirleri yazdıran kadın belli oldu. Belçim Bilgin ile olan aşkını yıllar öncesi bitiren Yılmaz Erdoğan’ın ismi ilk defa aşk söylentilerine karıştı.

İLGİLİ HABER Bakan Özhaseki’den Büyük Vaat! Her Ay 10-15 Bin Konut Dağıtılacak
Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran İnci Taneleri dizisi yıldızı Yılmaz Erdoğan kalbini ünlü modele kaptırdı. İşte Yılmaz Erdoğan'ın Dilber'i Cansu Taşkın!

Belçim Bilgin sonrası ilk defa bir isimle ismi anılan Yılmaz Erdoğan’ın kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Cansu Taşkın olduğu öğrenildi!

Cansu Taşkın ve Yılmaz Erdoğan aşkı!

Ekranların duayen magazincisi Bircan Bali, Master TV kanalında bombayı patlattı.Yılmaz Erdoğan’ın herkesten gizlediği sevgilisinin isminin model Cansu Taşkın olduğunu duyurdu.

Ünlü model ile 2 yıldır aşk yaşadığını ifade eden Bircan Bali, “”Yılmaz Erdoğan 2 yıldır eski bir mankenle beraber, nasıl söyleyeyim Cansu Taşkın’la. Ben öyle bir bilgi aldım, gizliyorlarmış diye duydum” dedi.

56 yaşında olan Yılmaz Erdoğan, kendinden 25 yaş küçük 31 yaşındaki Cansu Taşkın’la aşk iddialarına henüz yalanlama gelmedi.

author avatar
Berkay Yılmaz Finans Editörü
Haberin Adresi sitesinde ekonomi ve finans alanında yazılar yazıyorum. Hobilerim kitap okumak, yüzmek ve seyahat etmek. Ekonomi ve finansa dair tüm gelişmeleri haberinadresi.com ziyaretçilerine ulaştırmaya çalışıyorum.

İlgili Haberler