Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cumartesi

16°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

14°/

Çarşamba

/

Perşembe

10°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Cannes’da Kızılcık Şerbeti’ne Davet Düzenlenecek

Türk televizyonunun sevilen yapımlarından biri olan Kızılcık Şerbeti, uluslararası alanda da büyük bir başarı elde etmeye hazırlanıyor.

Yayınlanma:

Show TV’nin Gold Film imzalı dizisi, 8 ve 11 Nisan tarihleri arasında Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenecek olan uluslararası televizyon pazarı MipTV’de muazzam bir geceyle anılacak.

Dizinin yurt dışında büyük ilgi görmesi, 50’den fazla ülkeye satılmasıyla gözler önüne seriliyor. Global Agency tarafından yurt dışı satışları gerçekleştirilen Kızılcık Şerbeti, dünya televizyon dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getiren MipTV’de kutlanacak. Her yıl Nisan ayında düzenlenen etkinlik, bu kez Kızılcık Şerbeti’nin muhteşem başarısına ev sahipliği yapacak.

Dizinin yapımcısı Faruk Turgut, senaristleri Melis Civelek ve Zeynep Gür, yönetmeni Ketche ile başrolleri paylaşan oyuncular Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç ve Sıla Türkoğlu, özel gecede yer alacak isimler arasında. Oyuncular, Lady Gaga’nın tasarımcısı olarak tanınan ve uluslararası alanda büyük başarılar elde eden Zeynep Kartal imzalı kıyafetler giyecekler.

İLGİLİ HABER 29 Şubat Tarihinde Nikah Daireleri Boş Kaldı
Türk televizyonunun sevilen yapımlarından biri olan Kızılcık Şerbeti, uluslararası alanda da büyük bir başarı elde etmeye hazırlanıyor.

MipTV’nin ikinci günü olan 9 Nisan’da düzenlenecek bu özel gece, ismi şimdilik gizli tutulan bir mekanda gerçekleşecek.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler