Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

17°/

Salı

13°/ 10°

Çarşamba

12°/

Perşembe

14°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Kral Charles Kanser Teşhisinden Sonra İlk Kez Açıklama Yaptı

Sandringham House Sarayı'nda devam eden tedavisi sırasında Kral Charles, kanser teşhisi almasının ardından ilk açıklamasını yaptı.

Yayınlanma:

Norfolk’taki Sandringham House Sarayı’nda tedavisi süren İngiltere Kralı 3. Charles, prostat büyümesi tedavisi sırasında konulan kanser teşhisi sonrası ilk açıklamasını yaptı. Kral Charles yazılı açıklamasında, kansere yakalanan herkesin güzel düşüncelerle desteklenmesinin büyük bir teselli olduğunu ifade etti.

Destek mesajlarına teşekkür eden 3. Charles açıklamasında şunları dile getirdi:

Kansere yakalanan herkesin bileceği gibi, bu tür güzel düşünceler en büyük teselli ve teşviktir. Bana konan teşhisi paylaşmanın kamuoyundaki anlayışı nasıl artırdığını ve Birleşik Krallık ile geniş anlamda dünyadaki kanser hastaları ve ailelerini destekleyen kuruluşların çalışmalarına nasıl ışık tuttuğunu duymak benim için moral vericiydi. Onların bitmek bilmeyen ilgi ve bağlılığına ömrüm boyunca duyduğum hayranlık kendi kişisel deneyimimin sonucunda daha da artıyor.

İLGİLİ HABER GençKart Başvuruları E-Devlet Üzerinden Alınmaya Başlandı
Sandringham House Sarayı'nda devam eden tedavisi sırasında Kral Charles, kanser teşhisi almasının ardından ilk açıklamasını yaptı.

Kanser Erken Evrede

Buckingham Sarayı, Kral Charles’ın prostat büyümesi tedavisi sırasında yapılan kontrollerde kanser teşhisi konulduğunu duyurmuştu. Ancak kanserin türü ve evresi hakkında detaylı bilgi verilmemişti. Başbakan Rishi Sunak ise Kral’ın kanserinin erken evrede olduğunu belirtmişti.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler