Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazartesi

17°/

Salı

15°/

Çarşamba

10°/

Perşembe

14°/

Cuma

12°/

Cumartesi

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

THY Dijital Cüzdan Hizmetini Kullanıma Sundu

THY, Miles&Smiles üyelerinin ödeme ve iade süreçlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlayabileceği yeni dijital ürünü "TK Cüzdan" uygulamasını aktive etti.

Yayınlanma:

Dünya genelinde en fazla ülkeye uçuş gerçekleştiren havayolu şirketi Türk Hava Yolları (THY), yeni dijital hizmetini kullanıma sundu. THY, “TK Cüzdan” uygulamasını hayata geçirdi.

Miles&Smiles üyelerinin kullanımına sunulan “TK Cüzdan” ile ödeme ve iade işlemleri daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. THY, yolcularına mobil uygulama ve web sitesi aracılığıyla satın aldıkları biletler ve ek hizmetlerin iadesinde, iade bedelinin üzerine TK Para kazanma fırsatı sunuyor. TK Para, uçak bileti satın alımlarında kullanılabiliyor.

Dört Farklı Para Birimiyle Ödemeyi Destekliyor

THY’nin çevrimiçi platformları aracılığıyla sunulan “TK Cüzdan”, Türk lirası, euro, Amerikan doları ve İngiliz sterlini gibi dört farklı para birimi seçeneğiyle iade işlemlerinden elde edilen TK Paraları hızlı ve güvenli bir şekilde kullanma imkânı sunuyor.

author avatar
Öznur Tekeli
18 Eylül 1996 yılında Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde gece editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler