Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cuma

19°/ 12°

Cumartesi

13°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

19°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Ünlü İsimler Deprem Bölgesine Ziyaret Gerçekleştirdi

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı koordinasyonunda, sanat ve televizyon dünyasının önde gelen isimleri, deprem bölgesini ziyaret ederek vatandaşlara moral verdi.

Yayınlanma:

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı koordinasyonunda, Türkiye’nin önde gelen sanat ve televizyon camiasının sevilen isimleri, depremzedeleri unutmadı. Züleyha Ortak, Serkan Çağrı, Melike Öcalan ve daha birçok ünlü isim, depremzedelere moral vermek için deprem bölgesine ziyaret gerçekleştirdi.

11 ilde yaşanan yüzyılın felaketinin ardından bir yıl geçti. Ancak Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, depremzedelerin yanında olmaya devam ediyor. Sanat ve TV camiasının tanınmış isimleri, Serkan & Ebru Çağrı, Züleyha Ortak, Melike Öcalan, Suna Aydın, Mustafa Gökay Ferah, Naz Şimşek Antep – Nurdağı ve Maraş – Şekeriba ilçelerinde depremzedelerle bir araya geldi.

Moral Ve Eğlence Dolu Anlar Yaşandı

Ziyaretler sırasında depremzedelere ikramlar yapıldı, samimi sohbetler gerçekleştirildi ve birlikte şarkılar söylendi. Züleyha Ortak, ünlü isimlerin depremzedelere moral vermek için bir araya geldiğini belirtti. İki ilçedeki konteyner kentlerde 300 aileye ziyarette bulunuldu.

İLGİLİ HABER 29 Şubat Tarihinde Nikah Daireleri Boş Kaldı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı koordinasyonunda, sanat ve televizyon dünyasının önde gelen isimleri, deprem bölgesini ziyaret ederek vatandaşlara moral verdi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı ses sanatçısı Mustafa Gökay Ferah, çocuklara tulum çalarak eğlendirirken, Serkan Çağrı da motivasyon vermeye çalıştıklarını belirtti. Oyuncu Melike Öcalan, ziyaretlerdeki mutluluğun kendilerini de mutlu ettiğini vurguladı.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler