Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazartesi

17°/

Salı

15°/

Çarşamba

10°/

Perşembe

14°/

Cuma

12°/

Cumartesi

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

29 Şubat’a Kadar Devam Ediyor! Milyonlarca Emekliyi Sevindirecek 12 Bin TL’lik Kampanya Şimdi Başladı

Emeklilere bir güzel haber daha geldi! Mecliste onaylanan 12.000 TL'lik ikramiye sürprizi için beklenen tarih belli oldu. Detaylar haberimizde!

Yayınlanma:

TBMM onayıyla SSK, BAĞ-KUR, memur ve EYT emeklileri için 12.000 TL’lik ikramiye kararı alındı. Toplamda yaklaşık 17 milyon emekli vatandaş, bu ek ödemeyle buluşacak. Şubat ayında gerçekleştirilecek olan ödemeler, emeklileri sevindirecek. İşte detaylar…

Akbank’tan 12.000 TL’ye Varan Sürpriz

Emeklilerin maaş zammı belli olurken, bankalar da emekli maaş müşterisi çekmek için çeşitli kampanyalarla yarışıyor. Bu rekabette öne çıkan Akbank, 3 yıl boyunca maaşını bankaya taşıyan emeklilere tam 12.000 TL’ye varan özel bir ödeme sunuyor. Akbank’ın bu benzersiz kampanyası, emeklilere büyük avantajlar sağlıyor.

Akbank Emekliler İçin Yeni Kampanya ile Karşınızda

Akbank, emekli müşterilerini düşünerek başlattığı yeni kampanyasıyla özel fırsatlar sunuyor. 3 yıllık taahhüt sözleşmesiyle 10.000 TL’lik promosyon imkanı sağlayan Akbank, aynı zamanda emekli maaşı alanlara kredi kartı kullanmaları durumunda ekstra 2000 TL’lik chip para hediye ediyor. Böylece Şubat ayında toplamda 12.000 TL’lik ek para desteği emeklileri bekliyor.

İLGİLİ HABER Halkbank’tan 2 Milyon TL’ye Kadar Konut Kredisi! Aylık Taksitler Şimdi Açıklandı
Emeklilere bir güzel haber daha geldi! Mecliste onaylanan 12.000 TL'lik ikramiye sürprizi için beklenen tarih belli oldu. Detaylar haberimizde!

Milyonlarca Emekliye Özel Dev Kampanya Başladı

Akbank, yeni promosyon desteği kampanyası ile tüm emeklilere kapılarını açıyor. Şubeye gitmeden mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden tek tıkla başvuru imkanı sunan Akbank, emeklilere hızlı ve kolay bir şekilde promosyon alma fırsatı tanıyor. Ayrıca, faizsiz kredi, taksitli nakit avans, aidatsız kredi kullanımı, ücretsiz havale ve EFT gibi birçok avantaj da emeklileri bekliyor. Kampanya, 29 Şubat tarihine kadar devam edecek. SSK, BAĞ-KUR, memur ve EYT emeklisi olanlar, belirtilen başvuru kanallarından 29 Şubat’a kadar başvurularını yapabilirler.

author avatar
Hazal Çuvalcı haber editörü
4 Mart 1999 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2020 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde editör olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler