Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Cumartesi

19°/ 10°

Pazar

18°/ 11°

Pazartesi

16°/ 10°

Salı

14°/

Çarşamba

16°/

Perşembe

17°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

32 Gün Mevduat Veren Bankalarda Başı Onlar Çekiyor! 500.000 TL Mevduat Getirisi Sizi Maaşa Bağlayacak

Bankaların mevduat yarışına girdiği dönemde en yüksek mevduat getirisini sağlayan bankalar, yüzde 46 oranında getiri sunuyor. İşte başı çeken bankalar...

Yayınlanma:

Son dönemlerde yatırım arayışına giren ve elinde olan parayı değerlendirmek isteyen vatandaşlar yüksek oranda mevduat veren bankaların arayışına girdi. Ev almak için parasını katlamak isteyenler, mirastan kalan parasını değerlendirip kendilerine sabit gelir sağlamak isteyenler ve yatırım arayışında olan vatandaşlar bankaların bu dönemde verdiği mevduat getirilerini değerlendirmek istiyor. Peki 500.000 bin TL’ye en yüksek getiriyi hangi bankalar sağlıyor?

Müşteri yarışına giren büyük bankaların çeşitli faizsiz kredi imkanları, düşük oranda faiz uygulamalarının yanı sıra vatandaşların en çok dikkatini çeken kendilerine avantaj olarak gördükleri mevduat getirisi. Hangi banka ne kadar oran veriyor ve hangi banka en yüksek orana sahip merak konusu olmaya günden güne devam ederken araştırmalar hız kesmiyor.

En Yüksek Mevduat Oranına Sahip Bankalar

500.000 bin TL’ye baz alınarak yapılan hesaplamalara göre en yüksek oranda asgari ücretin üstünde getiri sağlayacak bankaların hesaplamaları şu şekilde;

İLGİLİ HABER PTT’de Sıra Bekleyenler Kazanıyor! Kimlikle Gelenlere 55.000 TL Anında Destek Verilecek
Bankaların mevduat yarışına girdiği dönemde en yüksek mevduat getirisini sağlayan bankalar, yüzde 46 oranında getiri sunuyor. İşte başı çeken bankalar...

Deniz Bank (E-MEVDUAT), Fibabanka (Kiraz Hesap) Anadolubank (Renkli Hesap); 500.000 TL mevduat tutarını yüzde 46 oranda 32 gün yatırmak şartı ile net kazanç 19.156,16 TL olarak sizlere getiri sağlıyor.

Bu bankaların yanı sıra yüzde 47 oranda mevduat hesabına sahip olan banka ise;

Alternatif Bank (VOV Hesap); 500.000 TL mevduat tutarına yüzde 47 oranda 32 gün yatırmak şartı ile net kazancı 19.572,6 TL olarak sizlere getiri sağlıyor.

author avatar
Hazal Çuvalcı haber editörü
4 Mart 1999 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2020 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde editör olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler