Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Pazar

18°/ 10°

Pazartesi

17°/ 10°

Salı

12°/

Çarşamba

15°/

Perşembe

16°/

Cuma

13°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Aile Destek Paketine zam geldi! Şubat ayında zamlı yatacak

Aile Destek ödemeleri Şubat ayında ne kadar yatacak belli oldu. İhtiyaç sahibi ailelere ödenen Aile Destek programına zam geldi.

Yayınlanma:

Aile ve Sosyal Hizmetler bakanlığı tarafından ödenen Aile Destek Programı ödemeleri Şubat ayında zamlı olarak ödenecek. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ın duyurduğu ödemelere zam geldi. 850 TL ile 1250 TL arasında değişecek Aile Destek programı ödemeleri Şubat ayında zamlı olarak yatırılacak. Peki Aile DEstek ödemesi ne kadar oldu? Şubat ayında ne kadar yatacak?

Aile Destek ödemesi ne zaman yatacak? Şubat

İLGİLİ HABER Cumhurbaşkanı Açıkladı! Maaş Almanız Durumunda Emekli Maaşınıza 4000 TL İlave Ödeme
Aile Destek ödemeleri Şubat ayında ne kadar yatacak belli oldu. İhtiyaç sahibi ailelere ödenen Aile Destek programına zam geldi.

Aile ve Sosyal Hizmetler bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Aile Destek programında ihtiyaç sahibi ailelere Şubat ayında 4.5 milyar TL ödeme yapılacağını duyurdu. Ocak ayında 4 milyar TL olan ödeme 500 milyon TL zamlandı. Böylelikle gelecek zamda belli oldu.

Aile Destek Programı ödemeleri kaç TL oldu?

Aile Destek programı ödemeeleri Şubat ayı itibariyle yüzde 50 zamlanması bekleniyor. 1250 TL ile 1600 TL arasında Şubat ayında destek ödemeleri gerçekleşecek.

Kişi başına düşen aylık geliere göre Aile Destek programı 450 TL altında ve 1800 tL’den az alanlar arasında ödeneiyor. Şubat ayı itibariyle 1250 TL ile 1600 TL arasında destek ödemesi yapılacak.

Aile Sosyal Yardım başvurusu nasıl yapılır?

Aile Sosyal yardım başvuruları e-devlet üzerinden yapılabiliyor. E-devlete giriş yapıp Aile ve Sosyal hizmetler sosyal yardım başvuru hizmeti yazarak başvuruyu yapabilirsiniz.

author avatar
Berkay Yılmaz Finans Editörü
Haberin Adresi sitesinde ekonomi ve finans alanında yazılar yazıyorum. Hobilerim kitap okumak, yüzmek ve seyahat etmek. Ekonomi ve finansa dair tüm gelişmeleri haberinadresi.com ziyaretçilerine ulaştırmaya çalışıyorum.

İlgili Haberler