Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Pazar

18°/ 10°

Pazartesi

17°/ 10°

Salı

12°/

Çarşamba

15°/

Perşembe

16°/

Cuma

13°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Araç Almak İsteyenlere 250 Bin TL Taşıt Kredisi! Sadece 446 TL Ödemeniz Yeterli

Akbank, yüksek faizlere meydan okuyarak güncel taşıt kredisi desteği sunuyor. Bu destekle 250.000 TL'ye kadar sıfır kilometre araç sahibi olmak mümkün hale geliyor.

Yayınlanma:

Araba hayalinizi gerçeğe dönüştürmek artık çok kolay! Akbank, yüksek faizlere meydan okuyarak, şimdi güncel taşıt kredisi desteğiyle 250.000 TL’ye kadar sıfır KM araç sahibi olmanızı sağlıyor! Araç sahibi olmak artık daha kolay ve uygun.

Akbank, otomobil fiyatlarının artışıyla beraber araba sahibi olmak isteyenlere özel bir taşıt kredisi kampanyası başlattı. Bu kampanya sayesinde günlük 446 TL ödeyerek 250.000 TL’ye kadar sıfır kilometre araç sahibi olma fırsatını kaçırmayın. Akbank’ın sunduğu uygun koşullarla hayallerinizdeki araca kolayca sahip olabilirsiniz.

Akbank Hayallerinizdeki Arabayı Almanızı Sağlıyor

Akbank, otomobil fiyatlarının rekor seviyelere ulaşmasıyla ertelenen hayalleri gerçeğe dönüştürüyor! Yüksek faizlere ve zorlu ekonomik koşullara meydan okuyarak, taşıt kredisi kampanyasıyla araç sahibi olmanızı kolaylaştırıyor. Artık hayalinizdeki araca daha yakınsınız!

İLGİLİ HABER Cumhurbaşkanı Açıkladı! Maaş Almanız Durumunda Emekli Maaşınıza 4000 TL İlave Ödeme
Akbank, yüksek faizlere meydan okuyarak güncel taşıt kredisi desteği sunuyor. Bu destekle 250.000 TL'ye kadar sıfır kilometre araç sahibi olmak mümkün hale geliyor.

Akbank’tan Yeni Taşıt Kredisi Fırsatı

Yeni yılda artan araç fiyatları, tüketicilerin kredi fırsatlarını araştırmasına neden oldu. Akbank, güncellenen taşıt kredisi kampanyasıyla sürücülere mali destek sunuyor. En uygun otomobil kredisi seçenekleriyle hayallerinizi ertelemek yerine gerçeğe dönüştürmenin vakti geldi

author avatar
Hazal Çuvalcı haber editörü
4 Mart 1999 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2020 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde editör olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler