Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Banka Hesabına Maaş Gelenlere Müjde! Akbank 3.000 TL Ekstra Kazanç Fırsatı Sunuyor

Ekonomik dalgalanma döneminde beklenen müjde sonunda geldi! Maaşı olan herkes, ilaç gibi gelecek 3 bin TL para iadesi alabilir. Detaylar haberimizde!

Yayınlanma:

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından biri olan Akbank, maaşı bankaya yatan çalışanlara büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Özel sektörde çalışanların da faydalanabileceği bir kampanya duyuruldu! Maaş hesabı açan ve 12 ay boyunca düzenli para yatıracaklara söz verenlere 3.000 TL promosyon ödemesi yapılacak. İşte detaylar…

Akbank’tan Özel Sektör Promosyonu

Akbank, özel sektör çalışanlarına özel bir fırsat sunuyor! ‘Kazanan Akbanklı’ programı kapsamında maaşını ya da düzenli gelirini her ay Akbank’a getirenler, 12 ay boyunca her ay tek seferde belirli koşulları yerine getirerek 3.000 TL’ye varan chip-para promosyonu kazanacaklar.

İLGİLİ HABER Halkbank’tan 2 Milyon TL’ye Kadar Konut Kredisi! Aylık Taksitler Şimdi Açıklandı
Ekonomik dalgalanma döneminde beklenen müjde sonunda geldi! Maaşı olan herkes, ilaç gibi gelecek 3 bin TL para iadesi alabilir. Detaylar haberimizde!

Akbank’ın düzenlediği muhteşem kampanyanın detayları:

15.000 – 25.000 TL arası bakiye transferinde 1.500 TL chip-para hediye!
25.000 – 50.000 TL üzeri bakiye transferinde 2.000 TL chip-para ödülü!
50.000 TL üzeri bakiye transferinde tam 3.000 TL chip-para ödemesi yapılacak.

Kazanan Akbanklı Programı

Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olma sürecini tamamlayarak ilk defa Akbanklı olanlar, müşteri olma tarihlerinden itibaren kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya süresince Akbank Mobil üzerinden başvuruda bulunan yeni müşteriler, 35 gün içinde başvuru yapabilirler.

Maaş müşterisi olmayanlar ve kampanya şartlarına uymayanlar maalesef bu avantajdan faydalanamayacak ve para iadesi alamayacaklar. Kazanılan 3.000 TL’lik para iadesi chip para olarak ödenirken, para ödülü almak isteyenlerin otomatik ödeme talimatı vermeleri gerekmektedir. Bu şartlara uyan katılımcılara, maaş tutarlarına göre 3.000 TL’ye kadar para iadesi yapılacaktır.

author avatar
Hazal Çuvalcı haber editörü
4 Mart 1999 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2020 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde editör olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler