Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Bankada Unutulan Servetler Kaybolmak Üzere! E-Devlet ile Hemen Kontrol Edin Paranızı Kurtarın

Bankalarda parası olanlar dikkat! Son haberlere göre, e-Devlet üzerinden kontrol etmeniz gerekiyor. Bankalar, peş peşe uyarılar göndererek, paranızın silinebileceğini belirtti. Detaylar haberimizde!

Yayınlanma:

Bankalar harekete geçti. Müşterilerini uyarmaya devam ediyor. Son haberlere göre, birçok banka, 15 Mayıs tarihine kadar işlem yapılmayan hesaplardaki paraların Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na (TMSF) devredileceğini açıkladı. Bu durumda olanların hesaplarını kontrol etmeleri hayati önem taşıyor!

Bankalar Alarm Veriyor

Bankalar, kullanılmayan hesaplardaki paraların TMSF’ye devredileceği konusunda müşterilerini acil olarak uyarıyor. 31 Mayıs’a kadar harekete geçilmemesi durumunda, paranın TMSF’ye aktarılacağı belirtiliyor.

Banka Hesaplarınızı Şimdi Kontrol Edin

Mağduriyet yaşamamak için bankalardaki hesaplarınızı kontrol etmek ve yönetmek önemlidir! Hemen e-Devlet üzerinden giriş yaparak banka sorgulama işlemiyle kaç adet hesabınız olduğunu öğrenin. Finansal durumunuzu kontrol altına alın ve adımlarınızı güvence altına alın.

İLGİLİ HABER Halkbank’tan 2 Milyon TL’ye Kadar Konut Kredisi! Aylık Taksitler Şimdi Açıklandı
Bankalarda parası olanlar dikkat! Son haberlere göre, e-Devlet üzerinden kontrol etmeniz gerekiyor. Bankalar, peş peşe uyarılar göndererek, paranızın silinebileceğini belirtti. Detaylar haberimizde!

Unutulan Paraları Geri Almanın Zamanı Geldi

Bankalarda unutulan paralar ciddi miktarlara ulaşabiliyor! Sosyal Güvenlik Uzmanı Murat Bal, bankaların her yıl bu konuda duyuru yaptığını vurgulayarak, biriken paraların sahiplerine geri verilebileceğini belirtiyor. Bu fırsatı kaçırmayın! Herhangi bir tutarda olsa dahi, 10 yıl sonra bile bu paraları talep edebilirsiniz. Özellikle vefat eden yakınlarınıza ait paraları takip etmeyi unutmayın! Paranızı almak için harekete geçin ve unutulan servetleri geri kazanın!

E-Devlet üzerinden yapılan sorgulamanın yanı sıra, kamu bankalarının resmi web sitelerinde yayımlanan listelerden de hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, banka şubelerini ziyaret ederek de unutulan paralarınızı bulabilirsiniz.

author avatar
Hazal Çuvalcı haber editörü
4 Mart 1999 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2020 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde editör olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler