Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Pazar

18°/ 10°

Pazartesi

17°/ 10°

Salı

12°/

Çarşamba

15°/

Perşembe

16°/

Cuma

13°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Başvuru patlaması yaşanıyor! 30 bin TL FAİZSİZ nakit 15 Şubat’ta Son Bulacak

Yüzde sıfır faizle bankadan ödeme almak hayal olmaktan çıktı. bir buçuk hafta sonra bitecek kampanyada 30 bin TL faizsiz olarak hesabınıza geçiyor.

Yayınlanma:

Kredi ve nakit avansta faiz istenirken, banka müşterilerini şaşırtan bir kampanya ile karşımıza çıktı. Garanti BBVA, 30 bin TL’yi bulan ödemeden faiz almayacak. Peki ama nasıl katılım sağlayacaksınız? Tüm detaylar adım adım ve şartlarıyla birlikte haberimizde. Garanti BBVA, finansal destek arayan yeni müşterilerine yönelik olarak bir faizsiz kredi ve taksit avansı kampanyası başlattı. Bu özel teklif, 15 Ocak ile 15 Şubat tarihleri arasında, Garanti BBVA’nın mobil uygulamasını indirip, ilk kez müşteri olacak kişilere sunuluyor. Kampanya, kredi ve nakit ihtiyaçlarını faiz yükü olmadan karşılamak isteyen bireyler için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Toplam 30 Bin TL Faizsiz Ödeniyor!

Faizsiz kredi ödemesi, belirtilen tarihler arasında Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneği ile bankanın müşterisi olan yeni bireyler için geçerlidir. Müşteriler, %0 faiz oranı ile 1.000 TL’den 10.000 TL’ye kadar kredi ve 5.000 TL’den 20.000 TL’ye kadar faizsiz taksit avansı kullanabilirler. Hem faizsiz kredi hem de faizsiz taksit avansı için sunulan vade süresi 6 aydır.  Bu kampanya kapsamında sunulan kredi ve taksit avansı için faiz oranı %0’dır.

İLGİLİ HABER Cumhurbaşkanı Açıkladı! Maaş Almanız Durumunda Emekli Maaşınıza 4000 TL İlave Ödeme
Yüzde sıfır faizle bankadan ödeme almak hayal olmaktan çıktı. bir buçuk hafta sonra bitecek kampanyada 30 bin TL faizsiz olarak hesabınıza geçiyor.

Faizsiz Kredi/Nakit Avans Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirin.
  2. “Müşteri Olmak İstiyorum” bölümünden bankanın müşterisi olun.
  3. Mobil veya internet bankacılığı üzerinden faizsiz kredi veya taksit avansı başvurusunda bulunun.

Kampanyanın Avantajları!

  • Faizsiz finansman imkanı sağlayarak bütçenize katkıda bulunur.
  • Başvuru ve kullanım süreci dijital kanallar aracılığıyla hızlı ve kolaydır.
  • Taksitli geri ödeme seçeneği ile bütçenizi rahatlatır.

Dikkate Alınması Gerekenler

  • Bu kampanya yalnızca Garanti BBVA Mobil ve internet bankacılığı üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir.
  • Banka, başvuruları değerlendirme, kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
  • Kredi ve taksit avansının onaylanması, bankanın kredi değerlendirme politikalarına tabidir.

Garanti BBVA’nın bu özel kampanyası, yeni müşterilerine benzersiz bir finansal destek sunarak, nakit ihtiyaçlarını kolay ve hızlı bir şekilde karşılamalarına olanak tanıyor. Faizsiz kredi ve taksit avansı avantajı, özellikle nakit akışını yönetmekte zorlananlar için ideal bir çözüm sunuyor.

author avatar
Berkay Yılmaz Finans Editörü
Haberin Adresi sitesinde ekonomi ve finans alanında yazılar yazıyorum. Hobilerim kitap okumak, yüzmek ve seyahat etmek. Ekonomi ve finansa dair tüm gelişmeleri haberinadresi.com ziyaretçilerine ulaştırmaya çalışıyorum.

İlgili Haberler