Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Pazar

18°/ 10°

Pazartesi

17°/ 10°

Salı

12°/

Çarşamba

15°/

Perşembe

16°/

Cuma

13°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Başvurular Açıldı! 50.000 Haneye 1500 TL Destek Sağlanacak

Ülke genelinde ekonomik zorluklarla boğuşan vatandaşlarımızın yanında olmak adına başlatılan destek projeleri, şubat ayında da hız kesmeden devam ediyor.

Yayınlanma:

Ekonomik zorluklarla mücadele eden vatandaşlarımıza yönelik destek projeleri, şubat ayında da hız kesmeden devam ediyor.

Şubat ayında da düşük gelirli ailelere destek yolda! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın inisiyatifiyle, sosyal yardımlar devam ediyor. Bu yardımlar, ay ortasına doğru hesaplara yatırılacakken, yerel belediyeler de benzer destek programlarını titizlikle takip ediyor. Ülke genelinde çeşitli belediyelerin hayata geçirdiği sosyal projeler, ihtiyaç sahibi vatandaşlara umut oluyor.

1500 TL Destek Projesi Devam Ediyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi, 1500 TL destek sağlama projesiyle Ramazan ayına damgasını vuruyor! Gıda kolisi alternatifi olarak sunulan Ramazan destek çeki uygulamasıyla, 50.000 haneye 1500 TL destek sağlanacak ve mahalle bakkallarına canlılık getirilerek toplamda 75 milyon TL ciro hedefleniyor.

İLGİLİ HABER Cumhurbaşkanı Açıkladı! Maaş Almanız Durumunda Emekli Maaşınıza 4000 TL İlave Ödeme
Ülke genelinde ekonomik zorluklarla boğuşan vatandaşlarımızın yanında olmak adına başlatılan destek projeleri, şubat ayında da hız kesmeden devam ediyor.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın şubat ayı sosyal yardım ödemeleri heyecanla bekleniyor! Ödemelerin yakında gerçekleşeceği ve detayların bakanlık tarafından duyurulacağı belirtiliyor. Desteklerin detayları için bakanlığın resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları takip edilebilir.

author avatar
Hazal Çuvalcı haber editörü
4 Mart 1999 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2020 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde editör olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler