Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cumartesi

16°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

14°/

Çarşamba

/

Perşembe

10°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Başvurular Ay Sonuna Kadar! Hesabınıza 3 İş Günü İçinde 7500 TL Yatacak

Son haberlere göre, İş Bankası emeklilere muhteşem bir fırsat sunuyor! Emekli maaşı 10 bin TL ve üzerinde olanlar için özel avantajlar sunulacak. Detaylar haberimizde!

Yayınlanma:

İş Bankası emeklileri unutmuyor! Şimdi sizin için harika bir fırsat var. İş Bankası, resmi web sitesi üzerinden 29 Şubat 2024’e kadar geçerli özel bir promosyon sunuyor. Emekli maaşınız 7.500 TL ve üzerindeyse, bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. İşte detaylar…

7.500 TL’ye Kadar Nakit Promosyon

İş Bankası’ndan müjde var. 1 Ocak – 29 Şubat 2024 arası, SGK ile yapılan özel anlaşma kapsamında, İş Bankası’na ilk emekli maaşını taşıyan veya tercih eden herkes, tam 7.500 TL’ye kadar nakit promosyon kazanıyor! Ayrıca, SGK emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlar için Maximum Kart ve ek kartlarında ücretsiz yıllık ücret ve birçok ayrıcalık sizi bekliyor.

3 İş Günü İçinde Hesabınızda

Artık ödemeleriniz sadece 3 iş günü içinde gerçekleşecek! Emekli maaşınıza bağlı olarak belirlenen promosyonlar için detaylar tabloda!

İLGİLİ HABER Motorin Fiyatları Gece Yarısı İtibarıyla 1 Lira 35 Kuruş Düştü
Son haberlere göre, İş Bankası emeklilere muhteşem bir fırsat sunuyor! Emekli maaşı 10 bin TL ve üzerinde olanlar için özel avantajlar sunulacak. Detaylar haberimizde!

İş Bankası, emekli maaşını 3 yıl boyunca İş Bankası’ndan almaya taahhüt edenlere harika bir haber verdi! Ödemeler sadece 3 iş günü içinde yapılacak. Detaylı bilgilere İş Bankası’nın resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

author avatar
Hazal Çuvalcı haber editörü
4 Mart 1999 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2020 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde editör olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler