Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cumartesi

16°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

14°/

Çarşamba

/

Perşembe

10°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Denizbank Banka Müdürü Açıkladı! Yarın ve Çarşamba Gününe Özel 10.000 TL Belgesiz Kredi Alınacak!

Yayınlanma:

Denizbank Banka Müdürü Açıkladı! Yarın ve Çarşamba Gününe Özel 10.000 TL Belgesiz Kredi Alınacak! Denizbank tarafından yapılan yeni duyuru sonrasında nakit kredi almak için 10 bin TL’ye kadar belgesiz kredi alabileceksiniz. 18 yaş üzeri olan herkes, banka şubelerine giderek hemen kredi başvurusu yapabilir ve bu bankadan belirlenen kredi kampanyası ile birlikte ihtiyaçlarını gidereceklerdir.

Denizbank ihtiyaç kredisi almak için başvuru yapacak olan kişilerin öncelikli olarak bireysel müşteri olması gerekiyor. Banka bireysel müşteri olan herkes için bu kredi kampanyasını duyurdu ve bankadan hızlı ve anında kredi ödemesi verileceği açıklandı. Banka müdürü tarafından kredi notu 1500 ve üzerinde olanlar daha yüksek limitlerde de kredi alabileceklerdir.

DENİZBANK KREDİ BAŞVURUSU

Denizbank üzerinden kredi başvurusu, Banka üzerinden SMS atılarak yapılacak. Cebimde kredi kampanyası adı altında başvurunuzu yaparak hemen işlem yapabileceksiniz. Denizbank kredi başvurusu için Kredim TC kimlik yazarak bu mesajı 3280 numarasına mesaj atabilirsiniz. Kredi alacak kişilere banka hızlı ve anında kredi sonucu verecek ve bu sonuca göre kredileri hesaplara atacaklardır. Kredi alacak kişiler SMS atmadan banka üzerinden internet sitesini kullanarak da kredi alabileceklerdir.

Denizbank ihtiyaç kredisi alacak kişilerin kredi notu uygun ise bu bankanın mobil uygulamasını kullanarak da kredi alacağını söylemek istiyoruz. Denizbank Mobil uygulaması olan Deniz Mobil uygulamasından 7 gün 24 saat kredi başvurusu yapabilir ve bu bankanın yaptığı kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Deniz Mobil uygulamasından kredi alacak kişilere uygun faizlerle ödemeler hızlı ve anında yapılacaktır. Düşük faizlerle bu kredileri kullanacak olan kişiler, Denizbank şubelerini ziyaret edebilir ve bu 2 gün içinde verilecek kredi kampanyasına katılabileceklerdir.

author avatar
Aslan Kaya

İlgili Haberler