Nakit Krizine Son! PTT, Kimlik Numarasının Sonu 0,2,4,6,8 Olanlara Ay Sonuna Kadar Nakit Destek Sağlıyor

Nakit Krizine Son! PTT, Kimlik Numarasının Sonu 0,2,4,6,8 Olanlara Ay Sonuna Kadar Nakit Destek Sağlıyor

PTT, nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için yeni bir kampanya başlattı. T.C. kimlik numarasıyla yapılan başvurulara göre PTT, 55.000 TL'ye kadar nakit destek sunuyor. Bankalardaki yüksek kredi faiz oranları nedeniyle kredi kullanmakta zorlananlar için bu kampanya büyük bir avantaj sağlıyor. PTT, TC kimlik kartıyla başvuran vatandaşlara hızlı bir şekilde nakit ödeme yapacak. T.C. kimlik numarası sonu 0, 2, 4, 6 ve 8 olan tüm vatandaşlar bu nakit destek kampanyasından yararlanabilirler. Detaylar ve şartlar haberimizde!

PTT'den Anında 55.000 TL Nakit Desteği

PTT, ekonomik sıkıntılar yaşayan vatandaşlar için düşük faizli kredi kampanyası başlattı. Başvurular sonucunda PTT, nakit ihtiyacı olanlara 55.000 TL'ye kadar destek ödemesi yapacak. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın faiz artışlarıyla zorlanan vatandaşlar, PTT kredisinden faydalanarak rahat bir nefes alabilecekler. Başvuru için T.C. kimlik kartıyla PTT şubelerine başvurulabilir.

TCKN'a Göre PTT'den 55.000 TL

PTT, hızlı bir adımla nakit ihtiyacınıza çözüm sunuyor! T.C. Kimlik Numaranızın son rakamına göre başvuru süreci başladı. Artık PTT şubeleri ve Aktif Bank'ın online platformu üzerinden kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz. TC kimlik kartınızla başvuru yapmak ise işlemleri daha da hızlandırıyor. Dakikalar içinde onay alarak acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Düşük Faizli Kredi Kampanyası

PTT, 55.000 TL düşük faizli kredi kampanyasıyla uzun vadeli ve esnek ödeme seçenekleri sunuyor. 24 ay vadeli kredi desteği ile birlikte 3 aya kadar ödeme erteleme imkanı da mevcut. Bu fırsatlardan yararlanmak için başvurular 29 Şubat'a kadar yapılabilir.