Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazartesi

17°/

Salı

15°/

Çarşamba

10°/

Perşembe

14°/

Cuma

12°/

Cumartesi

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

En yüksek Emekli promosyonu o bankada! 29 Şubat’a kadar geçerli

Emekli vatandaşlara ödenen banka promosyonlarında son dakika sürprizi yaşandı. En yüksek promosyon ücretini o banka ödüyor. İşte 29 Şubat'a kadar geçerli o teklif.

Yayınlanma:

Milyonlarca emeklinin merakla beklediği maaş promosyonlarında büyük sürpriz. Maaş promosyonları 29 Şubat tarihine kadar o bankada rekor seviyede oldu.

Emekli promosyonunda şaşırtan kampanyalar yapılıyor. Yapı Kredi, emeklilere 29 Şubat’a kadar yüksek promosyon ödeyecek.

Diğer bankalara nazaran daha fazla ödeme yapan Yapı Kredi, sunduğu diğer imkanlarla da emeklilerin beğenisini kazanıyor. Bankanın güncel promosyon tarifesini paylaşacağız. Şubat ayında promosyon miktarlarına damgasını vuran banka, bu sefer yenilediği ödemelerle emeklinin karşısına çıktı. Yapı Kredi Bankası, emekliler için özel bir kampanya duyurdu, bu kampanya kapsamında emeklilik maaşlarını bankaya taşıyan müşterilere cömert promosyonlar sunuyor.

İLGİLİ HABER Halkbank’tan 2 Milyon TL’ye Kadar Konut Kredisi! Aylık Taksitler Şimdi Açıklandı
Emekli vatandaşlara ödenen banka promosyonlarında son dakika sürprizi yaşandı. En yüksek promosyon ücretini o banka ödüyor. İşte 29 Şubat'a kadar geçerli o teklif.

3 Şubat 2024 ile 29 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya, emeklilerin maaşlarını üç yıl boyunca Yapı Kredi’den almayı taahhüt etmeleri halinde 12.000 TL’ye varan nakit promosyonlardan yararlanma imkanı sunuyor. Promosyon ödemeleri, emeklilik maaşının miktarına göre değişiklik gösteriyordu. Şu sıralar promosyonlar sabitlendi. 10.000 TL ve üzerinde maaş alan emeklilere 7.500 TL nakit promosyon ödemesi yapılıyor.

2500 TL Ek Nakit Verilecek

Ek olarak, Yapı Kredi, emekli maaşını ilk defa alacak veya son altı ay içerisinde bankadan emekli aylığı almamış müşterilere 2.500 TL ek nakit ödül vermekte, bu ödül 11 Mart haftası itibarıyla ödenecektir. Banka ayrıca, ek Ödül Taahhütnamesi imzalayan ve sonrasında 60 gün içinde iki yeni fatura ödeme talimatı veren müşterilere, maaş baremi ne olursa olsun, 1.000 TL ek nakit ödül sunuyor.

Kampanya, emekliler için bir dizi ek avantajlar da sunuyor. İlk maaş ödemesini aldıktan sonraki ay başlayarak üç ay boyunca 0 faiz ile 2.000 TL’ye kadar esnek hesap limiti ve ilk kez kredi kartı alan veya mevcut kartlarıyla belirli bir harcama yapan müşterilere ek 1.000 TL nakit promosyon gibi avantajlar bu kampanyanın parçasıdır. Ancak, ek ödül taahhüdü verip ödülden faydalanan müşteriler, taahhütlerini iptal edip tekrar verirlerse bu yeni kampanyadan faydalanamayacaklardır. Bu kampanya, Yapı Kredi’nin emeklilere sunduğu destek ve avantajları artırma hedefini yansıtmakta, emeklilerin bankacılık hizmetlerinden daha avantajlı bir şekilde yararlanmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

author avatar
Berkay Yılmaz Finans Editörü
Haberin Adresi sitesinde ekonomi ve finans alanında yazılar yazıyorum. Hobilerim kitap okumak, yüzmek ve seyahat etmek. Ekonomi ve finansa dair tüm gelişmeleri haberinadresi.com ziyaretçilerine ulaştırmaya çalışıyorum.

İlgili Haberler