Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cuma

19°/ 12°

Cumartesi

13°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

19°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Ev Sahibi Olanlar Bankaya Koşsun! Tapusu Olanlara Tam 50 Bin TL Verilecek

Milyonlarca tapu sahibi kişiye müjde geldi. Ziraat Bankası tarafından yapılan son dakika duyurusuna göre, tapusu olanlara tam 50 bin TL ödeme sağlanacak.

Yayınlanma:

Ziraat Bankası, devlet bankaları arasında yer alarak yaptığı açıklama ile milyonlarca tapu sahibini sevindirdi. Nakde sıkışan ve kredi çekmekte zorlanan kişilere tapu karşılığında ipotekli ihtiyaç kredisi verileceği duyuruldu.

Merkez Bankası’nın uyguladığı parasal sıkılaşma politikası nedeniyle ihtiyaç kredisi faiz oranlarının yükselmesi ve kredi onaylarının zorlaşması karşısında, Ziraat Bankası tarafından sunulan bu özel fırsat, tapu sahipleri için büyük bir destek olacak.

Ziraat Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası, sunduğu yeni hizmetle “Yüksek Tutarlı İhtiyaçlarınıza Uzun Vade, Düşük Tutarlı Ödeme!” fırsatını sunuyor. Tapu sahiplerine özel olarak duyurulan ipotekli ihtiyaç kredisi ile ilgili detaylar açıklandı. Kimler başvurabilir, kredi özellikleri nelerdir? İşte detaylı bilgiler:

İLGİLİ HABER Motorin Fiyatları Gece Yarısı İtibarıyla 1 Lira 35 Kuruş Düştü
Milyonlarca tapu sahibi kişiye müjde geldi. Ziraat Bankası tarafından yapılan son dakika duyurusuna göre, tapusu olanlara tam 50 bin TL ödeme sağlanacak.
  • Konut için ekspertiz değerinin %80’i, iş yeri için %75’i, imarlı arsa için %50’sine kadar kredi kullanma imkanı.
  • 50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 ay vade, 50.001 TL – 100.000 TL arası krediler için 24 ay vade, 100.001 TL ve üzeri krediler için 12 ay vade seçenekleri.
  • Krediye konu gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilir.
  • Şubelerce gerekli görülmesi halinde ek teminat talep edilebilir.
  • Ziraat bankası, bireysel kredi kullanan müşterilere hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası ürünlerini sunmaktadır.

Tapusu Olan Herkes İçin Fırsat

Yeni kampanya ile tüm tapu sahipleri için kapılar aralanıyor! Tapu sahibi olan herkes, sadece tapularını bankaya getirerek 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini 36 aya kadar vadeli olarak çekebilecekler.

author avatar
Hazal Çuvalcı haber editörü
4 Mart 1999 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2020 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde editör olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler