Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Pazar

18°/ 10°

Pazartesi

17°/ 10°

Salı

12°/

Çarşamba

15°/

Perşembe

16°/

Cuma

13°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Ev Sahibi Olmanın Yolu TEB’ten Geçiyor! 120 Ay Vadeyle Dev Kredi Desteği Duyuruldu

Ev sahibi olmanın hayalini kuranlar, TEB'in sunduğu bu özel kredi kampanyası ile ev sahibi olmanın keyfini çıkarabilirler. Banka, günlük sadece 522 TL ödeyenlere 500.000 TL'ye kadar destek sağlayarak ev almak isteyenlere finansal bir rahatlama sunuyor.

Yayınlanma:

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), ev sahibi olmak isteyenleri sevindirecek bir kampanya başlattı. Banka, günlük 522 TL ödeyenlere 500.000 TL’ye kadar destek vereceği konut kredisi fırsatını ilan etti.

TEB’den Ev Alana Büyük Destek

TEB, ev hayali kuranlar için özel bir kampanya başlattı. Yüksek ev fiyatları nedeniyle ertelenen hayallerin önüne geçmek amacıyla, TEB Konut Kredisi şimdi daha avantajlı ve uygun koşullarla sunuluyor. Detaylar haberimizde!

Ev Sahibi Olmanın Yeni Formülü

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), konut kredisi alanında sunduğu avantajlı kampanya ile müşterilerine uygun ödeme koşulları sunmaya devam ediyor. Yenilenen konut kredisi kampanyasıyla TEB, ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. Bu kapsamda banka, konut kredisi faiz oranını %3,05’e düşürdü ve müşterilere maksimum 120 ay vade seçeneği tanıdı.

İLGİLİ HABER Cumhurbaşkanı Açıkladı! Maaş Almanız Durumunda Emekli Maaşınıza 4000 TL İlave Ödeme
Ev sahibi olmanın hayalini kuranlar, TEB'in sunduğu bu özel kredi kampanyası ile ev sahibi olmanın keyfini çıkarabilirler. Banka, günlük sadece 522 TL ödeyenlere 500.000 TL'ye kadar destek sağlayarak ev almak isteyenlere finansal bir rahatlama sunuyor.

Emlak piyasasındaki artan talepler ve konut fiyatlarındaki yükselişe rağmen, TEB’in bu kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenler için finansman çözümlerinde önemli bir destek sağlanıyor. %3,05 faiz oranı ve 120 ay vade avantajıyla ev sahibi olma hayali kuran bireyler, TEB’in sunduğu uygun koşullardan yararlanarak hayallerini gerçekleştirebilirler.

TEB Konut Kredisi ile Aylık Taksit Hesaplaması

TEB, %3,05 faiz oranı ve 120 ay vade avantajlarıyla milyonlarca kişiye ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Peki, hayalinizdeki evi almak için aylık taksit ne kadar olacak? İşte örnek maliyet tablosu:

  • Kredi Tutarı: 500.000 TL
  • Faiz Oranı: %3,05
  • Vade Sayısı: 120 ay
  • Aylık Taksit Tutarı: 15.676,07 TL

Finansal destek arayanlar için TEB’in, avantajlı kampanyası kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

author avatar
Hazal Çuvalcı haber editörü
4 Mart 1999 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2020 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde editör olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler