Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cumartesi

16°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

14°/

Çarşamba

/

Perşembe

10°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

İlk 3 Ay Taksit Yok! TEB En Düşük Faizle İhtiyaç Kredisini Duyurdu

TEB, ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler için cazip bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında, 50.000 TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde 3 ay ertelemeli ödeme imkanı sunulmaktadır. Detaylar haberimizde!

Yayınlanma:

Bankalar, nakit sıkıntısı yaşayan müşterilere yardımcı olmak amacıyla çeşitli ihtiyaç kredisi kampanyaları sunmaya devam ediyorlar. Ancak, bu kredi kampanyalarının maliyetleri bankadan bankaya değiştiği için titiz bir araştırma yapılması önemlidir. Son dönemde dikkat çeken bankalardan biri de TEB’dir. TEB, ihtiyaç kredisi verirken farklı koşullar sunabilir. Örneğin, son kampanyasında 50.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde 3 ay ertelemeli ödeme imkanı sağladığı bilinmektedir.

TEB’den 3 Ay Taksit Erteleme Avantajı

TEB, yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere çeşitli avantajlar sunuyor. Bu kampanyanın diğerlerinden ayıran temel özelliklerden biri, 3 ay taksit erteleme imkanıdır. Bu özellik, çoğu bankada bulunmayan bir fırsat olarak dikkat çekiyor.

Kampanya kapsamında 3 ay taksit erteleme seçeneğini tercih eden müşteriler, krediyi çektikten sonra ilk 3 ay boyunca taksit ödemesi yapmak zorunda kalmıyorlar. Ödemeler, 3 aylık ödemesiz dönemin ardından başlıyor. Bu süre zarfında müşteriler, bütçelerini düzenlemek ve mali durumlarını iyileştirmek için zaman kazanıyorlar. Ödemesiz geçen dönem, toplam vade süresinden düşülerek müşterilere kolaylık sağlıyor.

İLGİLİ HABER Motorin Fiyatları Gece Yarısı İtibarıyla 1 Lira 35 Kuruş Düştü
TEB, ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler için cazip bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında, 50.000 TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde 3 ay ertelemeli ödeme imkanı sunulmaktadır. Detaylar haberimizde!

TEB İhtiyaç Kredisi Kampanyası

TEB’in ihtiyaç kredisi kampanyası, müşterilere düşük faiz oranları ve 3 ay taksit erteleme gibi avantajlar sunuyor. Diğer bankalara göre daha uygun olan aylık yüzde 2,99 faiz oranıyla TEB, müşterilerine finansal esneklik sağlıyor. Bu kampanya, ödemelerdeki kolaylık ve düşük maliyetlerle müşterilere çekici bir seçenek sunuyor.

TEB, ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında BDDK talimatlarına göre azami vade sürelerini belirliyor. Bu çerçevede, 50.000 TL’ye kadar olan kredilerde 36 aya kadar vade seçeneği sunulurken, 50.000 TL ile 100.000 TL arasındaki kredilerde vade 24 aya kadar çıkabiliyor. 100.000 TL üzerindeki krediler için ise vade süresi 12 aya kadar olan seçenekler bulunuyor.

50.000 TL Kredi için Maliyet Analizi ve Taksit Planı

TEB’in ihtiyaç kredisi kampanyası, 36 ay vadeli 50.000 TL kredi için aylık 2.603 TL taksit imkanı sunuyor. Bu düşük taksit miktarı, müşterilere finansal yükü hafifletirken ödeme planlarını yönetmeyi kolaylaştırıyor.

author avatar
Hazal Çuvalcı haber editörü
4 Mart 1999 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2020 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde editör olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler