Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

ING Bank Yeniden Konuşulacak! 90.000 TL Tüketici Kredisi Faizi Yenilendi

Ocak ayında Merkez Bankası'nın politika faizini yükseltmesi, bankaların ürün faizlerinde heyecan verici değişikliklere neden oldu. Uygun faiz anlayışının baştan aşağı değiştiği bu dönemde, piyasanın en cazip teklifi sizleri bekliyor. Detaylar Haberimizde!

Yayınlanma:

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası, yüksek enflasyonla mücadele adına bir süredir faiz artırımı kararları almaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yapılan yeni açıklamada, mevcut ekonomik durumu değerlendiren Merkez Bankası, politika faizini bir kez daha yükseltme kararı aldı ve bu kez 250 baz puanlık bir artışla faiz oranını yüzde 45’e çıkardı. Yetkililerin bu açıklamasının ardından bankalarda da faiz oranları güncellendi.

Merkez Bankası’nın politika faizi kararı sonrasında bankaların kredi faizleri rekor seviyelere ulaştı. Ancak, ING Bank, tüketicilere umut veren bir kampanya başlattı. Politika faizine bağlı olarak artan kredi faizleri, yüzde 5’i geçerken, ING Bank’ın güncel tüketici kredisi kampanyası, tüketicilere avantajlı bir seçenek sunuyor.

ING Bank, Yeni Politika Faizi ile Kredi Kampanyasını Duyurdu

ING Bank, TCMB’nin politika faizini yüzde 45’e çıkarmasının ardından faiz oranlarını güncelledi. Yeni müşterilere ve mevcut müşterilere yönelik kredi kampanyasında ING Bank, ihtiyaç kredisi başlangıç faizini yüzde 3,69 olarak belirledi. Bu avantajlı faiz oranları ile ING Bank, müşterilerine finansal destek sağlamaya devam ediyor.

İLGİLİ HABER Halkbank’tan 2 Milyon TL’ye Kadar Konut Kredisi! Aylık Taksitler Şimdi Açıklandı
Ocak ayında Merkez Bankası'nın politika faizini yükseltmesi, bankaların ürün faizlerinde heyecan verici değişikliklere neden oldu. Uygun faiz anlayışının baştan aşağı değiştiği bu dönemde, piyasanın en cazip teklifi sizleri bekliyor. Detaylar Haberimizde!

Yüzde 3,69 Faiz Oranıyla Tüketici Kredisi

ING Bank, cazip faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle tüketicilere hitap eden bir kredi kampanyası başlattı. Yüzde 3,69 başlangıç faizi ve 36 ay vade imkanı sunan ING Bank’ın tüketici kredisinin örnek maliyet tablosu:

  • Kredi Tutarı: 90 bin TL
  • Faiz Oranı: Yüzde 3,69
  • Vade Sayısı: 24 ay
  • Taksit Tutarı: 6 bin 394 TL

ING Bank’ın tüketici kredisine başvurular, şubeleri, internet bankacılığı ekranı ve mobil uygulaması üzerinden kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Başvuru kapsamında kredi notu da dikkate alınmaktadır. Finansal ihtiyaçlarınız için avantajlı bir seçenek arıyorsanız, ING Bank’ın güncel tüketici kredisi kampanyasını değerlendirmeye alabilirsiniz.

author avatar
Hazal Çuvalcı haber editörü
4 Mart 1999 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2020 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde editör olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler