Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cumartesi

16°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

14°/

Çarşamba

/

Perşembe

10°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

ING Bank’tan Emeklilere Büyük Destek! 25 Bin TL’lik Toplu Ödeme Yapıyor

ING Bank, emekli müşterilere özel olarak sunulan emekli paketi kapsamında maaş promosyonu, ek promosyon ve ihtiyaç kredisi fırsatları sunuyor. Detaylar haberimizde!

Yayınlanma:

Emeklilerin gelir ve giderler arasındaki dengesizlik nedeniyle ek kaynak arayışına girdiği bir dönemde, emekli maaş promosyonları önem kazanıyor. Bu promosyonlar, emeklilere ek gelir sağlama imkanı sunuyor. Son zamanlarda, ING Bank’ın emekli müşterilere yönelik avantajlı kampanyaları dikkat çekiyor.

ING Bank Emekli Maaş Promosyonu

ING Bank, emekli müşterilere özel olarak hazırladığı kampanya ile emekli maaş promosyonu, ek promosyon ve ihtiyaç kredisi ödemeleri sunuyor. Bu kampanya sayesinde emekliler, alacakları toplam ödemelerle nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.
ING Bank’ın Şubat 2024 kampanyası kapsamında emekli maaş promosyonları şu şekildedir:

  • 3.500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara: 6.000 TL
  • 3.500 TL ile 7.500 TL arası emekli maaşı alanlara: 7.000 TL
  • 7.500 TL ile 10.000 TL arası emekli maaşı alanlara: 9.000 TL
  • 10.000 TL ve üzeri emekli maaşı alanlara: 10.000 TL

ING Bank Emeklilere Ek Promosyon

ING Bank, emekli maaş müşterilerine özel ek promosyon imkanı sunuyor. Müşteriler, ek promosyonu alabilmek için otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri gerekiyor. Her bir otomatik fatura ödeme talimatı için 1.000 TL ek promosyon veren ING Bank, toplamda 5 faturaya kadar ödeme yapıyor. Böylece, emekli maaş müşterileri toplamda 5.000 TL ek promosyon alma fırsatını elde ediyorlar.

İLGİLİ HABER Motorin Fiyatları Gece Yarısı İtibarıyla 1 Lira 35 Kuruş Düştü
ING Bank, emekli müşterilere özel olarak sunulan emekli paketi kapsamında maaş promosyonu, ek promosyon ve ihtiyaç kredisi fırsatları sunuyor. Detaylar haberimizde!

Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi Fırsatı

ING Bank, emekli müşterilere yönelik uygun faizli ihtiyaç kredisi sunuyor. Kredi tutarı müşterinin tercihine göre değişebilir, ancak 10.000 TL’ye kadar hazır kredi imkanı bulunuyor. Kredi 36 ay vadeli olup özel faiz avantajları sunmaktadır. Emekli müşteriler, kredi taksitlerini maaşlarından kesinti yoluyla ödeyebilmektedirler.

Toplamda 25.000 TL Ödeme

ING Bank, emekli müşteriler için sunduğu avantajlarla toplam ödeme tutarını 25.000 TL olarak belirledi. Bu kapsamda, emekli paketi içerisinde yer alan maaş promosyonu, ek promosyon ve ihtiyaç kredisi ile toplamda 25.000 TL’lik bir ödeme alınabiliyor.

author avatar
Hazal Çuvalcı haber editörü
4 Mart 1999 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2020 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde editör olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler