Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Pazar

18°/ 10°

Pazartesi

17°/ 10°

Salı

12°/

Çarşamba

15°/

Perşembe

16°/

Cuma

13°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Kira Ödemekten Bıkanlar Akbank’a Akın Ediyor! Milyonluk Kredinin Taksit Planı Ortaya Çıktı

Akbank, konut kredisi almak isteyenlere çekici fırsatlar sunuyor. Bankanın konut kredisi faiz oranları, diğer bankalara kıyasla oldukça cazip. Detaylar haberimizde!

Yayınlanma:

Son dönemde kira fiyatlarının artması ve ev sahipleriyle yaşanan sıkıntılar, birçok kiracının ev sahibi olma hayalini Akbank’ın sunduğu fırsatlarla gerçekleştirmesine neden oluyor. Aynı zamanda, yatırım yapmak isteyenler de konut alarak kararlarını şekillendiriyorlar. Ancak, konut kredisi maliyetlerindeki artışlar sebebiyle insanlar daha dikkatli hesaplar yapıyorlar. Bu süreçte, Akbank’ın sunduğu uygun ve avantajlı konut kredisi seçenekleri tercih ediliyor.

Akbank, bankacılık sektöründe en düşük faizli konut kredisi seçeneklerini sunarak müşterilerine uygun şartlarda ev sahibi olma fırsatı sağlıyor. Bu avantajlı kampanyalar sayesinde, Akbank’ın konut kredisi başvuruları hızla artıyor. Konut kredisi faiz oranları ve diğer detaylar haberimizde!

Akbank’tan Devrim Niteliğinde Konut Kredisi Teklifi

Akbank, konut kredisi faiz oranlarını oldukça cazip bir seviyeye indirerek müşterilerine özel bir teklif sunuyor. Kamu bankalarının ve diğer özel bankaların faiz oranlarının üzerinde, aylık %2,80 faiz uygulamasıyla dikkat çekiyor. Bu avantajlı teklifle, Akbank konut kredisi arayışında olanlara yeni bir umut ışığı oluyor.

İLGİLİ HABER Resmi Gazetede Açıklandı! Emeklilere 3000 TL Ödeme Olacak
Akbank, konut kredisi almak isteyenlere çekici fırsatlar sunuyor. Bankanın konut kredisi faiz oranları, diğer bankalara kıyasla oldukça cazip. Detaylar haberimizde!

Yaşa Göre Vade Seçenekleri

Akbank, konut kredilerinde yaşa göre vade belirleme konusunda fark yaratıyor. BDDK kurallarına ek olarak, müşterinin yaşına bağlı olarak vade seçenekleri sunuyor. Müşterinin yaşı ile konut kredisi vadesinin toplamının 70’i geçmemesi şartıyla, yaşa uygun vade imkanları sunuluyor. Bu sayede, 60 yaş altındaki müşteriler için herhangi bir sınırlama olmuyor.

Akbank’tan Yüzde 2,80 Faiz Oranıyla Kredi Fırsatı

Akbank, düşük faiz oranlarıyla müşterilerine avantajlı konut kredisi imkanı sunuyor. Örneğin, 1,5 milyon TL tutarında hesaplanan konut kredisi için aylık %2,80 faiz oranı ve 120 ay vade seçeneğiyle müşterilere ayda sadece 43.585 TL taksit imkanı sağlanıyor. Toplam maliyet ise 5,2 milyon TL oluyor.

author avatar
Hazal Çuvalcı haber editörü
4 Mart 1999 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2020 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde editör olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler