Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Kuveyt Türk’ün Kapıları Genç Yeteneklere Açılıyor! Bankada Kampüs İle Kariyer Başlangıcınızı Yapın

Kuveyt Türk Katılım Bankası, genç yeteneklere kapılarını açıyor ve sınırları zorlayan bir deneyim sunuyor!

Yayınlanma:

Kuveyt Türk Katılım Bankası, genç yetenekleri ağırlamak ve onlara kapılarını açmak için heyecan verici bir fırsat sunuyor. ‘Bankada Kampüs’ projesi! Bu benzersiz program, bankacılık sektörüne ilgi duyan ve katılım bankacılığında parlayan bir kariyere adım atmayı hedefleyen üniversite öğrencileri için tasarlanmış bir yetiştirme platformudur.

Genç yetenekler, Bağcılar, Güneşli, Merter ve Topkapı bölgelerindeki şubelerde haftada bir veya iki gün süren part-time Banka Kampüs programına katılarak, mezuniyetlerine kadar unutulmaz bir deneyim elde edebilirler. Bankanın sunduğu bu özel fırsat, öğrencilerin mezuniyetleri süresince devam eder.

Alım Yapılan Kampüsler ve Fırsatları

Bankada Kampüs programı, İstanbul’un çeşitli bölgelerindeki şubelerde geniş bir kapsama sahiptir. İşte alım olacak bölgeler:

İLGİLİ HABER Halkbank’tan 2 Milyon TL’ye Kadar Konut Kredisi! Aylık Taksitler Şimdi Açıklandı
Kuveyt Türk Katılım Bankası, genç yeteneklere kapılarını açıyor ve sınırları zorlayan bir deneyim sunuyor!

Bankada Kampüs – İstanbul Avrupa Yakası, Dersaadet (Fatih-Zeytinburnu)
Bankada Kampüs – İstanbul Avrupa Yakası (Şişli – Beşiktaş – Eyüp – Gaziosmanpaşa)
Bankada Kampüs – İstanbul Esenyurt-Beylikdüzü-Küçükçekmece-Başakşehir Şubeleri
Bankada Kampüs – İstanbul Avrupa Yakası (Bağcılar – Giyimkent – Güneşli – Merter)

Bu fırsatla, öğrenciler çeşitli İstanbul bölgelerindeki şubelerde part-time olarak çalışarak, Bankada Kampüs programının avantajlarından yararlanma şansına sahip olacaklar.

 

Genç Yeteneklere Özel Bankada Kampüs Programı

İstanbul’un prestijli üniversitelerinde öğrenim gören 3. veya 4. sınıf öğrencileri için tasarlanmış olan bu özel program, İİBF, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği gibi uygun bölümlerde üstün akademik başarıya sahip genç yeteneklere odaklanıyor. Faizsiz bankacılık sektöründe kariyer yapmaya istekli, analitik düşünce becerilerine sahip, takım çalışmasına uyumlu ve etkili iletişim becerilerine sahip öğrencilere hitap eden bu program, haftada bir veya iki gün çalışma esnekliği sunan ders programı ile öne çıkıyor. Siz de kariyerinizin temelini sağlam bir şekilde atmak ve faizsiz bankacılık alanında deneyim kazanmak için bu benzersiz fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Geleceğin Liderleri İçin Kapılar Açık

Kuveyt Türk Katılım Bankası, geleceğin liderleri arasında yer almak isteyen genç yeteneklere kapılarını aralıyor! Bankada Kampüs Programı için başvurular 26 Ocak’ta resmi sitemizde başladı ve heyecanla devam ediyor.

author avatar
Hazal Çuvalcı haber editörü
4 Mart 1999 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2020 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde editör olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler