Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Pazar

18°/ 11°

Pazartesi

17°/ 11°

Salı

12°/

Çarşamba

15°/

Perşembe

15°/

Cuma

16°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Vatandaşlara Müjde! Kamu Bankaları Çalışan ve Emeklilere 25 Bin TL Nakit Desteği Sağlıyor

Emekli ve çalışan vatandaşlar için müjdeli haber geldi! SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı'nda çalışanlara ve emeklilere yönelik 25 bin TL'ye kadar ödeme onaylandı. Bu ödemeler kamu bankaları tarafından hızlıca gerçekleştirilecek. İşte detaylar...

Yayınlanma:

Maddi sıkıntı yaşayan vatandaşlar için umut ışığı! Kamu bankalarından tüm çalışanlar ve emeklilere devlet destekli 25 bin TL’ye kadar ödeme onaylandı. Bu kritik destek, ekonomik zorluklarla mücadele eden herkes için önemli bir adım olarak görülüyor. Detaylar kamu bankaları tarafından yapılacak olan bu ödemenin hızla gerçekleşeceği yönünde.

Çalışan ve Emeklilere Özel 25.000 TL Destek

Maddi sıkıntılarla başa çıkmak isteyen çalışanlar ve emekliler için devlet destekli bir kampanya başlatıldı. Kamu bankaları aracılığıyla sunulan bu kampanya kapsamında, Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası‘ndan herhangi bir şart veya kredi notu gerektirmeden 25.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyacı için özel kredi kullanılabiliyor.

Kredi faiz oranlarının yüzde 5 bandına çekilmesinin ardından maddi sıkıntılar artarken, TCMB Başkanı Fatih Karahan’ın son açıklamaları endişe yarattı. Bankalar, kredi kartı ve kredi kısıtlamalarına yönelik düzenleme öncesinde vatandaşlara son güzelliklerini yapıyor. İhtiyaç kredisi faizlerindeki en düşük seviyeleri kaçırmayın!

İLGİLİ HABER Borcum Var Diyenlere O Bankadan Müjde! 100.000 TL İhtiyaç Kredisi Taksit Tablosu Yayınlandı
Emekli ve çalışan vatandaşlar için müjdeli haber geldi! SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı'nda çalışanlara ve emeklilere yönelik 25 bin TL'ye kadar ödeme onaylandı. Bu ödemeler kamu bankaları tarafından hızlıca gerçekleştirilecek. İşte detaylar...

Vakıfbank’tan Özel İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank, çalışanlar ve emekliler için özel olarak düşük faizli 25 bin TL ihtiyaç kredisi sunuyor. Faiz oranı yüzde 3,89 olarak belirlenen kredi, 36 ay vadeye sahip. Aylık ödeme miktarı 1.521,94 TL olup, toplam geri ödeme tutarı 54.914,84 TL’dir.

Halkbank’tan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Halkbank, müşterilerine özel olarak %4,09 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sunuyor. Bu kredi için aylık taksit tutarı, faiz dahil 1.572,89 TL. Başvuran müşteriler, 25 bin TL kredilerini hemen çekebilirler. 36 ay vade seçeneğiyle başvurulduğunda toplam geri ödeme tutarı 56.767,79 TL olur. Vade süresi ve miktarı azaldıkça, geri ödeme tutarı da düşer.

Ziraat Bankası’ndan Düşük Faizli Kredi

Ziraat Bankası, müşterilerine 4,24 faiz oranıyla özel ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Çalışan ve emekliler için hazırlanan 25 bin TL’lik kredi, 36 ay vadeyle aylık 1.611,55 TL taksitle kullanılabilmektedir. Kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 91,26’dır ve tahsis ücreti olarak 125 TL alınmaktadır. Toplam geri ödeme miktarı 36 ay sonunda 58.140,80 TL’dir.

author avatar
Hazal Çuvalcı haber editörü
4 Mart 1999 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2020 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde editör olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler