Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Dünya

Doktor Doğumda Bebeğin Kafasını Kopardı

Amerika Birleşik Devletleri'nin Georgia eyaletinde, Southern Regional Medical Center'da gerçekleşen doğumda doktor bebeğin kafasını kopardı.

Yayınlanma:

Amerika Birleşik Devletleri’nin Georgia eyaletinde, bir doktor doğum sırasında aşırı güç kullanarak bebeğin kafasını kopardı. Bu korkunç olayın ardından aile dava açarken, adli tıp incelemesi bebeğin ölümünü bir cinayet olarak değerlendirdi.

21 yaşındaki Jessica Ross’un doğum süreci, Southern Regional Medical Center’da kabus gibi bir sonla sonuçlandı. Doktorun, bebeğin başını gereğinden fazla çekerek koparmasıyla yaşanan bu trajik olayın ardından Jessica Ross ve erkek arkadaşı Treveon Isaiah Taylor, hastaneye karşı hukuki süreç başlattı.

Yapılan adli tıp incelemesi sonucunda, bebeğin ölümü tıbbi hata olarak değil, bir cinayet olarak kabul edildi.

İLGİLİ HABER ABD Gazze’ye Havadan Yardım Bıraktı
Amerika Birleşik Devletleri'nin Georgia eyaletinde, Southern Regional Medical Center'da gerçekleşen doğumda doktor bebeğin kafasını kopardı.

Ailenin avukatı Roderick Edmond, hastanenin olayı örtbas etmeye çalıştığını iddia etti. Ancak hastane sözcüsü, olaydan derin üzüntü duyduklarını ve aileyle birlikte olduklarını dile getirerek gerekenlerin yapılacağını bildirdi.

Doktor Savunma Yapmadı

Davada ağır ihmal, dolandırıcılık ve duygusal sıkıntı yaratma suçlamalarıyla karşı karşıya olan Dr. St. Julian ise henüz savunmasını sunmadı.

Aile, sadece cenaze masraflarının karşılanmasını değil ayrıca henüz miktarı tam olarak belirlenmemiş bir tazminat da talep ediyor.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler