Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cumartesi

16°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

14°/

Çarşamba

/

Perşembe

10°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Dünya

Rus vekilin cesedi çırıl çıplak bulundu…

Putin'in partisi Birleşik Rusya'nın vekili Oksana Bobrovskaya'nın arabası kendisi ve eşi içindeyken patladı. İkilinin aracın içindeki bedenleri çırılçıplak bulundu.

Yayınlanma:

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in partisi olan Birleşik Rusya Partisi’nin vekilinin arabası, kendisi ve eşi içindeyken patladı. İkilinin araçta bulunan çırılçıplak cesetleri “sevişirken öldüler” yorumlarına neden oldu.

GÜZELLİĞİYLE DİKKAT ÇEKİYORDU

30 yaşındaki Oksana Bobrovskaya, Sibirya bölgesinde başarılı ve etkin bir politikacı olmanın yanı sıra Putin’in partisinin de milletvekiliydi. 30 yaşındaki vekil Oksana Bobrovsky, güzelliği ile dikkat çekiyordu.

TERÖR SALDIRISI DEĞİL

Patlamada Oksana ile kocası Nikita Bobrovsky olay yerinde can verirken, olayın bir terör saldırısı olmadığı, bir dönem özel yetişmiş birlikte asker olan Nikita Bobrovsyk’nin, el bombası ya da başka bir patlayıcıyı arabada bulundurması nedeniyle arabanın havaya uçtuğu belirtildi. Görgü tanıkları, olay anında çiftin arabanın arka koltuğunda seks yaptıklarını iddia etti.

İLGİLİ HABER Avrupa Parlamentosu’ndan İsrail’e Silah Ambargosu Önerisi Reddedildi
Putin'in partisi Birleşik Rusya'nın vekili Oksana Bobrovskaya'nın arabası kendisi ve eşi içindeyken patladı. İkilinin aracın içindeki bedenleri çırılçıplak bulundu.

ZENGİN RUS’LA ALDATTI İDDİASI

The Siberian Times’ın bildirdiğine göre, Nikita Bobrovsky eşini, kendisini ‘zengin bir Rus’la’ aldatmakla suçluyordu. Evli çiftten geriye 4 yaşındaki çocukları kaldı.

Olaydan sonra kan gölüne bürünmüş araba, inceleme için polis merkezine götürüldü. 

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler